Entrades

Dissabte

16

Novembre

Dissabte, 16 Novembre

DESMADRE SHOW LIVE: LOPES, CARTEL HISPANO, PURA KONCIENCIA, KETA & DJ HARDEN

SALA ZENITH CLUB, Madrid



Dissabte

16

Novembre

Dissabte, 16 Novembre

SPACE SURIMI con Danie y Lasio

Sala Yasta Madrid, Madrid



Divendres

8

Novembre

Divendres, 8 Novembre

CALERO LDN-SWIT EME-KILLAH MAN BILBAO

Sala Fever, Bilbao



Dissabte

2

Novembre

Dissabte, 2 Novembre

CALERO LDN-SWIT EME-KILLAH MAN MADRID

Sala Yasta Madrid, Madrid



Dissabte

26

Urria

Dissabte, 26 Urria

NOVA MEJIAS, ENDIKAH, PURA KONCIENCIA

SALA LOS CLASICOS, TOLEDO



Divendres

4

Urria

Divendres, 4 Urria

SHODA MONKAS MURCIA

Sala Espectrum, Murcia



Dissabte

28

Setembre

Dissabte, 28 Setembre

CALERO LDN-SWIT EME-KILLAH MAN BARCELONA

Salamandra, L'Hospitalet-Barcelona



Divendres

27

Setembre

Divendres, 27 Setembre

Fer y Julio Valencia

Sala Asesino, Valencia



Dissabte

21

Setembre

Dissabte, 21 Setembre

BLAKE Y DANTE TENERIFE

Aquere Espacio Cultural, San Cristobal de la laguna



Dissabte

14

Setembre

Dissabte, 14 Setembre

Calero LDN + Lopes Granada

Moonback, Granada



Divendres

13

Setembre

Divendres, 13 Setembre

Lopes + Calero LDN Murcia

Sala Espectrum, Murcia



Dissabte

7

Setembre

Dissabte, 7 Setembre

SWIT EME & MIRANDA MÁLAGA

The Hall, Málaga



Divendres

6

Setembre

Divendres, 6 Setembre

SWIT EME & MIRANDA SEVILLA

Sala Even, Sevilla



Diumenge

25

Agost

Diumenge, 25 Agost

LA COKA NOSTRA BARCELONA

Sala Bóveda, Barcelona



Dissabte

24

Agost

Dissabte, 24 Agost

LA COKA NOSTRA MÁLAGA

SALA LA TRINCHERA, MÁLAGA



Diumenge

18

Agost

Diumenge, 18 Agost

PÄPÄ MANELO -Tanito 930 -Joldan RD-

Sala New Underground, Barcelona



Divendres

16

Agost

Divendres, 16 Agost

CHIRIGOTA Y COMPARSA DE JUAN CARLOS ARAGÓN EN MARINALEDA

AUDITORIO DEL PARQUE NATURAL DE MARINALEDA, Marinaleda (Sevilla)



Divendres

5

Juliol

Divendres, 5 Juliol

SHODA MONKAS ALBACETE

SALA LE PREMIERE, Albacete



Dissabte

29

Juny

Dissabte, 29 Juny

THE PYRAMIDS BILBAO

SALA STAGE LIVE, BILBAO (Vizcaya)



Divendres

28

Juny

Divendres, 28 Juny

THE PYRAMIDS MADRID

Sala Yasta Madrid, Madrid



Dijous

27

Juny

Dijous, 27 Juny

THE PYRAMIDS VALLADOLID

PORTA CAELI, Valladolid



Dissabte

22

Juny

Dissabte, 22 Juny

CALERO LDN-SWIT EME-KILLAH MAN ZARAGOZA

SALA LÓPEZ, Zaragoza



Dissabte

15

Juny

Dissabte, 15 Juny

Cheb Rubën Madrid

Cool, Madrid



Divendres

7

Juny

Divendres, 7 Juny

RICKY HOMBRE LIBRE MADRID

Sala Rock Palace, Madrid



Divendres

7

Juny

Divendres, 7 Juny

Cheb Rubën Alicante

Sala Babel, Alicante



Dissabte

1

Juny

Dissabte, 1 Juny

Cheb Rubën Valencia

Sala El Asesino, Valencia



Dissabte

1

Juny

Dissabte, 1 Juny

Fer y Julio & Iván Cano

SALA LA VACA, Ponferrada (León)



Divendres

31

Maig

Divendres, 31 Maig

FER Y JULIO & IVÁN CANO PALENCIA

SALA LA CUEVA, Palencia



Dissabte

25

Maig

Dissabte, 25 Maig

COSTA & LAWER CHACAL ZARAGOZA

LA CASA DEL LOCO, Zaragoza



Divendres

24

Maig

Divendres, 24 Maig

Cheb Rubën Ciudad Real

Sala Nana, Ciudad Real



Dissabte

18

Maig

Dissabte, 18 Maig

RICKY HOMBRE LIBRE BUEU

Sala Labranza, Bueu (Pontevedra)



Dissabte

18

Maig

Dissabte, 18 Maig

Cheb Rubën Pamplona

sala cavas, Pamplona (Navarra)



Divendres

17

Maig

Divendres, 17 Maig

RICKY HOMBRE LIBRE VIGO

Sala Doppler, Vigo (Pontevedra)



Divendres

17

Maig

Divendres, 17 Maig

Cheb Rubën Barcelona

Sala Plataforma, Barcelona



Dissabte

11

Maig

Dissabte, 11 Maig

RICKY HOMBRE LIBRE A CORUÑA

Sala Mardigras, La Coruña



Dissabte

27

Abril

Dissabte, 27 Abril

RICKY HOMBRE LIBRE SEVILLA

Sala Fun Club, Sevilla



Divendres

26

Abril

Divendres, 26 Abril

RICKY HOMBRE LIBRE GRANADA

Sala RockNRolla Underground Club, Granada



Dissabte

13

Abril

Dissabte, 13 Abril

HARD GZ VALLADOLID

PORTA CAELI, Valladolid



Dissabte

6

Abril

Dissabte, 6 Abril

BLAKE Y DANTE ZARAGOZA + CALERO LDN

SALA LÓPEZ, Zaragoza



Dissabte

6

Abril

Dissabte, 6 Abril

Cheb Rubën Bilbao

Distrito Jamaika, Bilbao



Divendres

5

Abril

Divendres, 5 Abril

DANTE Y BLAKE BARCELONA

SALA BÓVEDA, Barcelona



Divendres

5

Abril

Divendres, 5 Abril

Cheb Rubën Vitoria

Le Coup,



Divendres

29

Març

Divendres, 29 Març

DANTE Y BLAKE SALAMANCA

SALA MUSIC FACTORY, Salamanca



Divendres

22

Març

Divendres, 22 Març

Banda Bassoti + Boikot + artistas invitados

CSOJ Atalaya, Vallecas



Divendres

22

Març

Divendres, 22 Març

DANTE Y BLAKE ALICANTE (Nueva Fecha)

The one, Alicante



Dissabte

16

Març

Dissabte, 16 Març

Calero LDN, Sweet EME & SOULJAH Valencia

SALA PETER ROCK VALENCIA, Valencia



Divendres

15

Març

Divendres, 15 Març

GREAT KINGS CÁDIZ

SALA SOHO, Cádiz (Cádiz)



Dissabte

9

Març

Dissabte, 9 Març

Calero LDN & Lopes Salamanca

SALA MUSIC FACTORY, Salamanca



Divendres

8

Març

Divendres, 8 Març

BLAKE Y CALERO GRANADA

Sala Prince Granada, Granada



Dissabte

2

Març

Dissabte, 2 Març

Great Kings en Granada

Moonback, Granada



Dissabte

2

Març

Dissabte, 2 Març

Los Tiki Phantoms Valladolid

Sala Porta Caeli, Valladolid



Divendres

15

Febrer

Divendres, 15 Febrer

Calero LDN & Kream Santander

Sala Rock Beer The New, Santander



Divendres

15

Febrer

Divendres, 15 Febrer

North Battles + Niño La Yuinta

La Isla, Ourense



Dissabte

9

Febrer

Dissabte, 9 Febrer

DANTE Y BLAKE Y CALERO LDN SANTIAGO

SALA MALATESTA, Santiago (La coruña)



Dissabte

9

Febrer

Dissabte, 9 Febrer

KOMA VALLADOLID

Sala Lava Valladolid, Valladolid



Divendres

8

Febrer

Divendres, 8 Febrer

Dskarrila Madrid

Sala Yasta Madrid, Madrid



Divendres

8

Febrer

Divendres, 8 Febrer

DANTE Y BLAKE Y CALERO LDN VIGO

FABRICA DE CHOCOLATE, Vigo (Pontevedra)



Dissabte

2

Febrer

Dissabte, 2 Febrer

Ricky Hombre Libre en A Coruña

Sala Filomatic, La Coruña



Dissabte

2

Febrer

Dissabte, 2 Febrer

Lone & Bombony Montana en Zaragoza

SALA LÓPEZ, Zaragoza



Divendres

1

Febrer

Divendres, 1 Febrer

ARS AMANDI

SALA CHANGO, Madrid



Divendres

1

Febrer

Divendres, 1 Febrer

Swit Eme, Souljah Jerome, Garolo y Killahman en Valladolid

Sala la electra, Valladolid (Valladolid)



Dissabte

26

Gener

Dissabte, 26 Gener

DENOM Y MK SOLDIERZZ

Sala Fever, Bilbao



Dissabte

26

Gener

Dissabte, 26 Gener

COSTA & LAWER CHACAL VITORIA + Fichaje y La Mafia

SALA KUBIK, Vitoria



Divendres

25

Gener

Divendres, 25 Gener

COSTA CON LAWER CHACAL PAMPLONA

Sala Totem, Pamplona (Navarra)



Divendres

11

Gener

Divendres, 11 Gener

OBUS Y BARÓN ROJO MADRID

LA RIVIERA, Madrid



2018

29

Desembre

Dissabte, 29 Desembre

El Reno Renardo

Sala Porta Caeli, Valladolid



2018

22

Desembre

Dissabte, 22 Desembre

El Sevilla (Sala Borja)

Valladolid



2018

21

Desembre

Divendres, 21 Desembre

EL PAU MÓSTOLES

SALA URBAN UNDERGROUND CLUB, Móstoles



2018

15

Desembre

Dissabte, 15 Desembre

Hard Party (Sala Borja)

Valladolid



2018

15

Desembre

Dissabte, 15 Desembre

Victor Rutty - Rober del Pyro - Dj Kaef + CaleroLDN LOGROÑO

SALA BIRIBAY, Logroño



2018

15

Desembre

Dissabte, 15 Desembre

Debler + Lepoka Madrid

Sala Changó, Madrid



2018

8

Desembre

Dissabte, 8 Desembre

BRUJERIA + RATOS DE PORAO + PORFIRIA 666

Sala Lava, Valladolid



2018

8

Desembre

Dissabte, 8 Desembre

Contra la represión

Marinaleda



2018

7

Desembre

Divendres, 7 Desembre

II Pucela Alegre Festival

LAVA - Sala Blanca, Valladolid



2018

1

Desembre

Dissabte, 1 Desembre

SHODA MONKAS & SHACK ROSE

SALA LE PREMIERE, Albacete



2018

30

Novembre

Divendres, 30 Novembre

DENOM Y RINKON RECORDS VITORIA

SALA KUBIK, Vitoria (Álava)



2018

30

Novembre

Divendres, 30 Novembre

BNET, BLAKE, BLON Y DANTE VALLADOLID (Batalla de Gallos + Conciertos)

LAVA - Sala Blanca, Valladolid



2018

29

Novembre

Dijous, 29 Novembre

THE TOASTERS + SEISKAFES

Porta Caeli, Valladolid



2018

24

Novembre

Dissabte, 24 Novembre

LONE BILBAO

SALA DISTRITO JAMAIKA, Bilbao



2018

23

Novembre

Divendres, 23 Novembre

El JIncho Ourense

SALA LA ISLA, Ourense



2018

23

Novembre

Divendres, 23 Novembre

CALERO LDN, MIRANDA, ESCUALO, PORKO & CRIE930 Y EL NIÑO DE LA YUINTA en Madrid

Sala Yasta Madrid, Madrid



2018

22

Novembre

Dijous, 22 Novembre

BLAKE CASTELLON

CASTELLON



2018

17

Novembre

Dissabte, 17 Novembre

LONE & BOMBONY MONTANA

SALA URBAN UNDERGROUND CLUB, Móstoles



2018

17

Novembre

Dissabte, 17 Novembre

EL JINCHO SALAMANCA

Salamanca



2018

17

Novembre

Dissabte, 17 Novembre

RICKY HOMBRE LIBRE + ÁREA G

SALA CUATRO CANTONES, Logroño



2018

17

Novembre

Dissabte, 17 Novembre

DANTE Y BLAKE MALAGA

The Hall, Malaga



2018

17

Novembre

Dissabte, 17 Novembre

Celtas Cortos

Salamandra, L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona



2018

10

Novembre

Dissabte, 10 Novembre

NASTA TOLEDO

THE TIMES, Toledo



2018

9

Novembre

Divendres, 9 Novembre

LONE BARCELONA

Sala Plataforma, Barcelona



2018

27

Urria

Dissabte, 27 Urria

LONE MADRID

Sala Yasta Madrid, Madrid



2018

27

Urria

Dissabte, 27 Urria

RUTTY - ROBER DEL PYRO - DJ KAEF ZAMORA

SALA ISABELLA, Zamora (Zamora)



2018

27

Urria

Dissabte, 27 Urria

DANTE Y BLAKE BILBAO

Sala Fever, Bilbao



2018

26

Urria

Divendres, 26 Urria

Fer y Julio & CaleroLDN BARCELONA

Sala Plataforma, Barcelona



2018

20

Urria

Dissabte, 20 Urria

Pitiyo y Petit y Niño La Yuinta

Sala New Underground, Barcelona



2018

19

Urria

Divendres, 19 Urria

RUTTY PALENCIA

SALA LA PUERTA VERDE, Palencia



2018

19

Urria

Divendres, 19 Urria

DANTE Y BLAKE MADRID

Sala Yasta Madrid, Madrid



2018

6

Urria

Dissabte, 6 Urria

NIÑO SNAKE MÓSTOLES

SALA URBAN UNDERGROUND CLUB, Móstoles



2018

6

Urria

Dissabte, 6 Urria

DANTE Y BLAKE BARCELONA

Sala Bóveda, Barcelona



2018

5

Urria

Divendres, 5 Urria

LONE VALENCIA

SALA PETER ROCK VALENCIA, Valencia



2018

5

Urria

Divendres, 5 Urria

CaleroLDN + Fer y Julio

Sala Yasta Madrid, Madrid



2018

5

Urria

Divendres, 5 Urria

La Raíz - Feria de Muestras Valladolid (con Dskarrila)

Feria de Muestras, Valladolid



2018

5

Urria

Divendres, 5 Urria

Ricky Hombre Libre

Sala Urban, Madrid



2018

29

Setembre

Dissabte, 29 Setembre

RUTTY OVIEDO

SALA SIR LAUREN"S, Oviedo



2018

28

Setembre

Divendres, 28 Setembre

RUTTY SANTANDER

SALA BLACK BIRD, Santander



2018

21

Setembre

Divendres, 21 Setembre

Nasta

Sala Boite, Madrid



2018

21

Setembre

Divendres, 21 Setembre

DANTE Y BLAKE SEVILLA

Sala Even, Sevilla



2018

15

Setembre

Dissabte, 15 Setembre

CHEB RUBEN

SALA URBAN UNDERGROUND CLUB, Móstoles (Madrid)




- no hay entradas a la venta para este evento -

19 jun 2018 Proximamente todas las entradas de la gira Aperion de Dante disponible en nuestra web
Nous Ticket en Facebook Nous Ticket en Twitter Nous Ticket en Instagram


 

Utilizamos cookies, tanto propias como de terceros, para ofrecer nuestros servicios y recoger información estadística.
Al acceder a "www.nousticket.com" está aceptando su instalación y uso en los términos de nuestra política de cookies.